גיאורגיה (גרוזיה) לצעירים

?האם גם לכם כבר נמאס מחופשות “בטן-גב” שלא עושים בהם כלום

?האם גם אתם מיציתם כבר את המסיבות במאליה, הבלאגנים בבורגס והנופש ברודוס

….אתם לא לבד

יותר ויותר צעירים מתחילים היום לטייל בעולם עוד לפני הצבא ואחרי הצבא לא כולם יכולים או רוצים “להיעלם” לחצי שנה בהודו או דרום אמריקה אבל עדיין מחפשים חוויה שונה, מאתגרת ולא יקרה

בדיוק בשבילכם אנחנו כאן.

דיסקבר גיאורגיה: 0722504044 תבנה לכם מסלולים שיתאימו לאופי של טיולי צעירים בגיאורגיה (טיולי צעירים בגרוזיה). תוכלו לצאת לטיול ג’יפים (רכבי 4*4) בגאורגיה (גרוזיה) באופן עצמאי לחלוטין, עצמאי למחצה בטיולי LOW COST בגיאורגיה (גרוזיה) או לטיול ג’יפים מאורגן בגאורגיה (טיול ג’יפים בגרוזיה).

טיול עצמאי בגיאורגיה (טיול עצמאי בגרוזיה) הוא לרוב טיול שטח עם רכב 4*4 (טיול ג’יפים בגאורגיה) שמתאים ל-4 עד 5 אנשים. ניתן לצאת לטיול ג’יפים עצמאי בגיאורגיה (גרוזיה) גם בחבורה גדולה יותר של עד 7 אנשים אך הנהיגה לא תהיה נהיגה עצמאית אלא עם תוספת של נהג. אנחנו ממליצים בחום בטיול עצמאי לגיאורגיה (טיול עצמאי לגרוזיה) לקחת את הרכב עם הנהג – הן בגלל החוויה של להיות כולם ביחד באותו רכב ולא מפוצלים בשני ג’יפים והן בגלל הנהג שמוריד ממכם את דאגת הניווט ומכיר את המסלולים בשטח כמו את כף ידו. סיבה נוספת שבעטיה מומלץ לקחת נהג בטיול עצמאי בגאורגיה (גרוזיה) וגם סיבה נוספת לערך המוסף שמביא איתו הנהג בטיול מאורגן בגיאורגיה (בין אם זה טיול ג’יפים מאורגן או טיול מיניבוס מאורגן) היא חבל היין קאחתי וטעימות היין המרובות שניתן לערוך בחבל ארץ זה. תמיד כייף שמישהו אחר נוהג על מנת שכולם יוכלו להנות מחוויית טעימת היין הגיאורגי (גרוזיני).

במידה והחלטתם לעשות טיול עצמאי בגאורגיה ללא נהג מומלץ להישאר ללון באזור קאחתי. כמובן שניתן לקחת רכבי 4*4 (בטיול ג’יפים עצמאי לגאורגיה) ולבקש נהג רק לאותו יום או למספר ימים בהתאם למסלול.

חברים בני 23-27 שחזרו מטיול עצמאי בגאורגיה מספרים:

“…חודש לפני הטיול כבר התחילה החוויה כשהתחלנו להיפגש כל שבת אצל חבר אחר ולתכנן את הטיול. לראות אחר כך את כל המקומות במציאות הייתה פשוט חוויה! שמאוד התאימה לזמן הקצר שהיה לנו לפני תחילת הלימודים וחשוב לא פחות לתקציב!…”

איפה עוד תוכלו לקבל רכב 4*4 בגיל 23! רק בגאורגיה! בלי צורך ברישיון בינ”ל (רישיון ישראלי חובה) או בביטוח מיוחד ויקר במיוחד לנהג צעיר? הביטוחים אצלנו שווים לכל גיל ולכל כיס – 25$ לג’יפ ליום בלבד! זוהי העלות לביטול השתתפות עצמית על כל הרכבים שלנו ולכל המטיילים שלנו, בכל גיל. בטיול עצמאי בגיאורגיה (טיול עצמאי בגרוזיה) חובה לרכוש ביטול השתתפות עצמית. בטיול ג’יפים מאורגן לא חובה לרכוש ביטול השתתפות עצמית אך יש פיקדון שנלקח בתחילת הטיול ומוחזר בתנאי שלא נעשה כל נזק לג’יפ במהלך הטיול.

איפה עוד תוכלו להיות בטוחים שתקבלו סיוע ועזרה בכל מקום שתהיו ובכל שעה? בזכות מוקד החירום שלנו שפעיל 24 שעות 7 ימים בשבוע וזמין לכל בעייה או שאלה בכל שעה – אתם בידיים טובות!

איפה עוד תוכלו לשלב בין טיול רומנטי בעיירת האהבה סירנרי, טיפוס לגובה 2000 מטר וטיול שטח בפארק לאומי עם עיר מערות ולקינוח מערת נטיפים ומגדלי שמירה מימי הביניים בכפר הכי גבוה באירופה או סתם להתפנק על חופי הים השחור?

זוג בני 22 שחזרו מטיול ג’יפים מאורגן בגאורגיה (טיול גיפים מאורגן בגרוזיה):

…”התלבטנו בין טיול עצמאי בגרוזיה לטיול ג’יפים מאורגן בגרוזיה אבל בסוף החלטנו שלפחות את הפעם הראשונה נעשה בטיול מאורגן שנבין מה הולך ואז בפעם הבאה כבר נביא את כל הח’ברה ונעשה יחד טיול עצמאי. אם הייתה לי איזושהי התלבטות לגביי חזרה לגיאורגיה היא נעלמה ביום השני לטיול כשהתחלנו לנסוע – ברור לי שנחזור!”

גיאורגיה (גרוזיה) היא יעד מושלם לצעירים – השילוב של טיול טבע עם אתגר של נהיגה עצמאית בשטח, ערים רומנטיות, טעימות יין כמה שרק אפשר (להמשיך ולנהוג), טיפוסים ודרכים מאתגרות, עם אוכל טעים וזול ולינה מגוונת מבתי הארחה וצימרים משפחתיים ועד בתי מלון בכל דרגות הכוכבים.